Mr. Jackson
@mrjackson

Strony internetowe – język angielski

  • strony internetowe w jezyku angielskim by Mareketer
 
 

Strony internetowe w języku angielskim

Od koncepcji strony internetowej  po zrównoważony biznes, tworząc strony internetowe i sklepy internetowe po angielsku i po polsku budujemy solidny fundament do zarabiania pieniędzy, który będzie się rozwijał w miarę upływu czasu.

Witryny internetowe firm zaprojektowane z odpowiednią organizacją, przepływem i sformułowaniami  oraz wypromowane organicznie przyciągną odpowiedniego klienta (leads)

Oferujemy również tłumaczenie istniejących stron internetowych na język angielski

Wizytówka czy pełna strona internetowa ze sklepem

Pamiętaj, że strona internetowa nie musi uwzględniać wszystkiego za pierwszym razem, czasami chodzi o umieszczenie najważniejszych aspektów w internecie, treść można zmieniać i dostosowywać wraz z rozwojem i zmianami w Twojej firmie, Twoimi funduszami a my możemy Cię przeszkolić, jak zrobić proste zmiany, takie jak dodanie treści, produktów, zdjęć do witryny internetowej.

Niezależna strona internetowa przed mediami społecznościowymi

Jeśli nie masz jeszcze strony internetowej, zanim zainwestujesz swój czas i pieniądze w budowanie platform społecznościowych, proszę pozwól że użyję prostej analogii. Twoja strona internetowa jest Twoim domem, a zewnętrzne platformy społecznościowe są drzwiami, które zawsze powinny prowadzić do Twojego niezależnego miejsca w sieci. W ten sposób wewnętrzne zmiany  procedur wyświetlania i wyszukiwania w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy instagram,  wprowadzenie płatnych funkcji w mediach socjalnych,  nie zablokuje i nie utrudni Twoim klientom dostępu do Twojej firmy

Branding biznesu i re-branding

Wybór nazwy dla Twojej firmy, nazwy linii produktów czy usług to ważna decyzja, pomożemy upewnić się, że Twoja nazwa, witryna internetowa jest efektywna i atrakcyjna oraz nie koliduje z istniejącymi markami/znakami towarowymi w Anglii i Polsce.

Możemy również pomóc w rejestracji domeny internetowej, znaku towarowego w Polsce, Europie i świecie,  zakładaniu i prowadzeniu powiązanych serwisów społecznościowych (social media) dla firmy.

©2021 Mareketer |All rights reserved | Privacy | Sitemap | Website by www.mareketer.com