Mr. Jackson
@mrjackson

Strona internetowa dla producenta w języku angielskim

  • strona internetowa dla producenta w jezyku angielskim MAREKETER
 
 

Strony internetowe i sklepy online producentów w języku angielskim

Mareketer tworzy strony internetowe oraz sklepy internetowe dla producentów w języku angielskim, dokonujemy też tłumaczeń, upewniamy się że oferta firmy jest dopasowana do potrzeb klienta zagranicznego. Mareketer poprowadzi firmy dokumentację i negocjacje z potencjalnymi kontrahentami w języku angielskim.

Specjalizujemy sie w rynku brytyjskim i tu możemy również służyć pomocą w znalezieniu potencjalnych odbiorców i partnerów dla Twojej oferty.

Dlaczego polscy producenci są poszukiwani za granicą

Polskie firmy produkcyjne są bardzo cenione za granicą ze względu na innowacyjność, jakość wykonania produktu i terminowość wykonania. Dla polskiego producenta zaś, co przemawia za rozszerzeniem rynku zbytu na rynki międzynarodowe to często wyższe marże uzyskane od kontrahenta zagranicznego. Oczywiście to wszystko kwestia negocjacji, w czym również Mareketer może firmie wspomóc. 

Świat to globalna wioska, oferta skierowana wyłacznie na na polski rynek często ogranicza polskiego producenta w maksymalizacji zysku.

Promocja przedsiębiorstwa produkcyjnego w internecie versus targi zagraniczne

Oczywiście zachęcamy firmy do uczestnictwa w zagranicznych targach handlowych i osobistych rozmów sprzedażowych. W dobie pandemii i utrudnionej  komunikacji warto jednak rozważyć czy środki finansowe przeznaczone na kosztowne targi handlowe, nie będą lepiej zainwestowane w stronę internetową i promocję online.

Internet jest najbardziej widocznym i wpływowym zasobem marketingowym dla dzisiejszych firm i przedsiębiorstw produkcyjnych i trafia do nieograniczonej liczby klientów.

Organiczne pozycjonowanie sprawi że Twoja witryna internetowa będzie pozyskiwać nowych klientów i promować markę produktu nawet kiedy firma nie inwestuje w reklamę płatną taką jak Google adwords czy Facebook advertising.

Mareketer specjalizuje sie w promocji organicznej, solidnych opisach firmy i jej produktów w języku angielskim jak również solidnie wyszukanych i dobranych słowach kluczowych, które ułatwią klientowi odnalezienie Twojego produktu w sieci.

Made in Poland – nowe rynki zbytu 

Firma przemysłowa, produkcyjna która chce zaistnieć na rynku międzynarodowym i odnaleźć nowe rynki zbytu, powinna mieć stronę internetową w języku angielskim jako niezbędne minimum. Język angielski jest językiem uniwersalnym i pierwszym wyszukiwanym po rodzimym w celu odnalezienia potencjalnego kontrahenta, partnera biznesowego, dostawcy.

Strona internetowa po angielsku,  która jasno komunikuje firmy etos oraz jakość oferty budzi zaufanie, przełamuje bariery językowe i kulturowe.

Od strony internetowej do sprzedaży 

Badania wykazały, że prawie 70% drogi kupującego odbywa się online, zanim potencjalny klient skontaktuje się z Twoja firmą telefonicznie czy mailowo. Rola strony internetowej języku angielskim jest ważniejsza niż kiedykolwiek, ponieważ zachęca i angażuje potencjalnych klientów zagranicznych do kontaktu.

©2021 Mareketer |All rights reserved | Privacy | Sitemap | Website by www.mareketer.com