Mr. Jackson
@mrjackson

Strona internetowa dla Artysty w języku angielskim i polskim

  • strona internetowa dla artysty - MAREKETER
 
 

Strona internetowa dla artysty po angielsku i po polsku

Strona internetowa dla artysty, rękodzielnika to w dzisiejszych czasach konieczność. Jeśli jesteś malarzem, rzeźbiarzem, tworzysz grafikę czy wyjątkowe przedmioty sztuki użytkowej i pragniesz być rozpoznawalnym również na arenie międzynarodowej to powinna Twoja strona internetowa być również dostępna w języku angielskim.

Niezależnie od tego, czy Twoje rękodzieło zaistniało już na międzynarodowych targach, wystawach muzealnych, czy prezentujesz swoją sztukę pierwszy raz na lokalnych targach, ułatw międzynarodowym  mecenasom sztuki i potencjalnym klientom nie tylko w Polsce ale i na świecie odnaleźć, zobaczyć a także opcjonalnie zakupić Twoje prace online, na Twojej stronie internetowej artysty.

Specjalizujemy się w rynku brytyjskim, i tu możemy wspomóc artystę w odnalezieniu potencjalnych partnerów.

Twoja galeria sztuki online dostępna na całym świecie

W dzisiejszych czasach wizytówka artysty która zawiera tylko numer telefonu i adres e-mail to za mało. Bez własnej strony internetowej czy opłacalnego rozwiązania e-commerce istnieje duże prawdopodobieństwo, że artysta poza chwilą chwały na wystawie czy festiwalu sztuki zniknie z oczu potencjalnym nabywcom do momentu kolejnej wystawy w galerii sztuki.

Chociaż tworzenie stron internetowych może wydawać się onieśmielające, po krótkim szkoleniu, będziesz w stanie sam dodawać swoje kolejne obrazy, przedmioty rękodzielnictwa i sztukę użytkową do swojego portfolio na stronie internetowej – intuicyjnie i bez znajomości kodowania.

Pozwól swoim pracom zaistnieć  i dotrzeć do nowych klientów 24 godziny na dobę, na całym świecie. Mareketer zbuduje i wypozycjonuje Twoją galeria sztuki online w języku polskim oraz angielskim.

©2021 Mareketer |All rights reserved | Privacy | Sitemap | Website by www.mareketer.com