Mr. Jackson
@mrjackson

Fotografia produktu wypromowana w jezyku angielskim

[multilanguage_switcher]

Fotografia produktu wypromowana w języku angielskim

Skuteczna obsluga marketingowa artystow i firm w języku angielskim i polskim by Mareketer

Istotne jest aby taką samą troskę i uwagę, jaką przykładamy do wyboru naszych słów na stronach internetowych czy blogach, przykładać do wizualnej oprawy naszego artykulu, szczegolnie jesli artysta czy firma chce zaistniec na arenie miedzynarodowej. Zdjęcia wykonane przez naszych utalentowanych fotografów są starannie zaaranżowane, bogate w szczegóły i przekazują zarówno jednoznaczne, jak i ukryte atuty dotyczące Twojego produktu, ze szczególnym naciskiem na optymizacje w języku angielskim.

Dbamy rowniez o to, aby zdjęcia w sposób organiczny promowały Twój biznes, nawet jeśli nie wydajesz pieniedzy na reklame ‘per click’.

Promocja firmy na rynkach anglojęzycznych

Kiedy zakładaliśmy MAREKETER w Wielkiej Brytanii w 2015 roku, nasza misją było nauczenie artystów i przedsiębiorcow jak organicznie promować sie na rynkach anglojęzycznych (specjalizujemy sie przede wszystkim w kompleksowej administracyjnej i marketingowej obsłudze w języku angielskim).

Podczas gdy kampanie płatne za kliknięcie w mediach socjalnych i Google są dobrą strategią dla produktów znanych marek i/lub niskiej wartości lub jako uzupełnienie kampanii reklamowej;  budowanie organicznej obecności za pomocą odpowiednio zoptymizowanych zdjec i treści marketingowych w jezyku angielskim wzmocni i przyniesie korzyści Twojej firmie w dłuższej perspektywie.

Case study Earthy Timber, luksusowe meble zaprojektowane przez Artystę AS Stawicki

Jedno zdjęcie na tylko jednym z mediów społecznościowych– 30 dni

665000 osób ogladało, 24 zachowało i 11 bezposrednich kliknięć na stronę internetowa.

Zdjęcie przyczyniło się również do wzrostu liczby obserwujących na Pinterest. Bez reklam, bez kosztów, tylko organiczna obecność, która niepostrzeżenie działa za kulisami, wzmacniając Twoją markę i zwiększając Twoje zyski przez kolejne lata. Im dluzej organicznie wypromowany artykul czy zdjecie egzystuje w wyszukiwarkach internetowych, tym lepsze efekty dlugoterminowe przynosi dla Twojego portfolio.

organic use of images in online advertising MAREKETER

Płatne kampanie reklamowe versus organiczna promocja

Płatne kampanie reklamowe są bardzo intensywnie promowane przez wyszukiwarki internetowe, szczególnie Google, media socjalne jak i konwencjonalne firmy marketingowe, dlatego bardzo ważne jest, abyś zdał sobie sprawę, że reklama płatna ‘per click’, znikająca w momencie zakończenia kampanii, nie jest jedyną opcją i jeśli nie wzmocniona obecnością organiczną, nie jest najmądrzejszą strategią rozwoju i promocji Twojego artystycznego imagu czy firmy.

Artykuł napisany przez Anna Marek – Organic Marketing In English – by Mareketer

©2021 Mareketer |All rights reserved | Privacy | Sitemap | Website by www.mareketer.com