Mr. Jackson
@mrjackson

Doświadczenie – marketing i biznes consulting

seo organic marketing
 

Doświadczenie – marketing i biznes consulting

Osobiście, podejmując decyzję z kim chcę wspólpracować w sferach życia na których się nie znam, kieruję się przede wszystkim praktycznymi umiejętnościami i doświadczeniem zatrudnianej osoby.  Kolokwialnie mówiąc, papier może przyjąć wszystko, liczą się efekty pracy.

Powierzając swoje marketingowe zadania mojej firmie mogę Cię zapewnić że masz do czynienia z praktykiem z rozległą wiedzą w zakresie prowadzenia wszystkich aspektów biznesu i rozległych działań marketingowych. 

W 2022 roku przeprowadziłam swoje centrum życia z West Sussex, Wielka Brytania do Polski, w piękny rolniczy zakątek Pomorza.  

Przez ponad 15 lat prowadziłam innowacyjną działalność produkcyjną w Wielkiej Brytanii. Wykreowałam marki EARTHY TIMBER LUXURY FURNITURE , EARTHY TIMBER CUSTOM RANGEAS STAWICKI ARTIST.

Udzieliłam pomocy wielu firmom brytyjskim z branży produkcyjnej i artystycznej w zaistnieniu na rynku angielskim i międzynarodowym. Reprezentowałam firmy na targach zagranicznych i spotkaniach biznesowych w Anglii i krajach partnerów biznesowych.

W międzyczasie podejmowałam się również tłumaczeń dokumentacji polsko – angielskiej i angielsko – polskiej dla Barclays Bank oraz West Sussex County Council w zakresie prawno – administracyjnym. Prowadzę również współpracę z UK Government Department of International Trade. 

Przed wyjazdem do Anglii pracowałam w Banku Zachodnim (obecnie Santander) przygotowując oceny biznesowe ryzyka kredytobiorców zarówno firm jak i gospodarstw rolnych, prowadziłam projekty dla agencji marketingowej. 

Moim ogromnym atutem jest myślenie pozapudełkowe, długofalowe. Satysfakcję z pracy czerpię z sukcesów które wspólnie osiągnęliśmy z moimi firmami i instytucjami. Lubię tworzyć i wzmacniać marki oraz pomagać biznesom w ich rozwoju. 

Posiadam wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania i bankowości, i regularnie się z moim zespołem dokształcam.  Jesteśmy ekspertami w praktycznych kwestiach marketingu i SEO (optymizacja wyszukiwarek), co zapewnia najlepsze wykorzystanie funkcji internetowych, zapewniając długoterminową, udaną obecność organiczną biznesu w internecie.

Nasze doświadczenie obejmuje tworzenie i zarządzanie własnością intelektualną, fotografię komercyjną, tworzenie wideo, udział w konkursach krajowych i międzynarodowych oraz pisanie biznesplanów.

Marketing outsourcing

Mareketer oferuje marketing outsourcing, Twój dedykowany, lecz nie bezpośrednio zatrudniony dział marketingowy do stałej współpracy lub jednorazowych działań marketingowych. 

Mamy najwyższy szacunek i zrozumienie dla produkcji, inwencji i własności intelektualnej. Doskonale rozumiemy jak pochłaniające jest prowadzenie Twojej firmy i jak ograniczony Twój czas na branding i kształtowanie wizerunku firmy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie marketingowym i strategicznym firmom angielskim. Wypromowaliśmy wiele marek brytyjskich na rynku Wielkiej Brytanii i poza jej granicami. Tworzymy i budujemy marki (brand), rozwijamy wizerunek firmy online, reprezentujemy firmy na targach międzynarodowych.

Prowadzimy negocjacje cenowe z partnerami anglojęzycznymi, analizujemy kontrakty. Umiejętność komunikacji w języku angielskim to nie wszystko. Łączymy w naszych negocjacjach aspekty kulturowe, biznesowe i branżowe.

Wiedza z zakresu zarządzania, marketingu i finansów praktycznie  zastosowana – specjalista rynek brytyjski

Mamy naturalną zdolność uchwycenia i przekazania istoty biznesu w formie pisemnej, fotograficznej i powiązanych działań promocyjnych w języku angielskim i polskim.

Doskonale znamy i rozumiemy specyfikę klienta brytyjskiego. Anglicy to wspaniali stratedzy, klient specyficzny i wymagający.  Nasza działalność zawiera lecz nie jest ograniczona do:

– consulting, doradztwo marketingowe

– zakładanie i prowadzenie stron internetowych, współpraca i nadawanie kierunku działania developerom prowadzącym stony internetowe (niekoniecznie musimy je przejmować)

– zakładanie i prowadzenie mediów socjalnych w języku angielskim

– reprezentacja firm na arenie międzynarodowej, organizujemy zagraniczne targi handlowe 

– prowadzimy korespondencję i negocjacje biznesowe w języku angielskim

– tworzymy wizerunek firm,  jak Twój produkt jest postrzegany przez potencjalnego klienta. Ta percepcja wymiernie przekłada sie na dodatkową marżę w kieszeni naszych klientów

– fotografia produktu i kształtowanie wizerunku firmy fotografią

– tworzenie loga i materiałów promocyjnych

– negocjacje biznesowe w języku angielskim

– tłumaczenie dokumentacji biznesowej na język angielski

– tłumaczenie stron internetowych na język angielski

Jak pracujemy

Dedykowany specjalista do zarządzania Twoimi potrzebami marketingowymi zapewnia spójny przekaz we wszystkich kanałach medialnych.

Jesteśmy zorientowani na jakość, nie na ilość. Portfolio naszych klientów składa się z ograniczonej, starannie wyselekcjonowanych biznesów, zapewniając najwyższą uwagę Twojej firmie.

Nasze wynagrodzenie jest przystępne, transparentne i ustalone na początku projektu.

©2021 Mareketer |All rights reserved | Privacy | Sitemap | Website by www.mareketer.com